PRODUKCJA TAŚMOWA, MECHANICZNA

Produkcja taśmowa - pracownicy z Ukrainy

Nie musicie Państwo już mieć problemów z realizacją napiętych terminów, nasza firma może dla Państwa wykonywać zlecone prace na terenie całego kraju w zakresie: składania elementów, produkcji taśmowej i mechanicznej, automotive, AGD, RTV.

Pracownicy ze Wschodu cechują się dużą skrupulatnością i szybkim tempem pracy, to niewątpliwa zaleta tam gdzie odbywa sie produkcja taśmowa. Z powodzeniem można ich więc zatrudnić przy produkcji taśmowej, gdzie liczy się precyzja działania i cierpliwość. Dzięki naszym pracownikom z Ukrainy uda się zwiększyć efektywność wykonywanych działań oraz dotrzymać wyznaczonych terminów.

Szukając odpowiednich kandydatów do pracy, dokonujemy selekcji pod kątem ich umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Jesteśmy w stanie znaleźć pracowników na stanowiska, na które w Polsce brak jest odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów.

Produkcja taśmowa – uzupełnij kadry!

Pracownicy z Ukrainy mogą być zatrudnieni w sektorze motoryzacji i w obszarach zaawansowanych systemów produkcji, w branży produkcji mechanicznej, AGD, RTV i przy składaniu elementów większych systemów. Mogą podjąć również zatrudnienie jako pracownicy ogólnoprodukcyjni. Wielu spośród zatrudnianych przez nas pracowników ma doświadczenie na podobnych stanowiskach i zna specyfikę pracy przy linii tam gdzie odbywa się produkcja taśmowa.

Pracownicy z Ukrainy pozwolą wypełnić braki kadrowe i umożliwią napływ nowych pracowników spoza lokalnego rynku zatrudnienia. Umożliwiają oni zachowanie ciągłości produkcji, która dla wielu przedsiębiorstw, zwłaszcza tych pracujących w systemie czterobrygadowym, jest podstawą bieżącej działalności. Ponadto zatrudniając pracowników ze Wschodu za pośrednictwem naszej firmy, można rozsądniej zarządzać kapitałem ludzkim.

Zatrudniając pracowników z Ukrainy przy produkcji taśmowej, możliwe jest obniżenie kosztów prowadzenia działalności przedsiębiorstwa. Zatrudnienie Ukraińców pozwoli zwiększyć wydajność oraz poprawi jakość wykonywanych usług.

Zapewniamy kompleksowe wykonanie usługi i przejmujemy pełną odpowiedzialność za swoich pracownik – w razie nieobecności pracownika, zapewniamy zastępstwo. Nasze starania pozwalają znaleźć personel, który całkowicie odpowiada wymaganiom, a do tego jest chętny do pracy.

Masz pytania?
zadzwoń do nas
: +48.504504305
Napisz
do nas
: biuro@jobforme.com.pl

POWIEDZ NAM CZEGO SZUKASZ?

Wypełnij specjalny kwestionariusz, który pomoże nam ściślej sprecyzować ofertę specjalnie dla Ciebie.