logistyka pakowanie

PRACOWNICY Z UKRAINY – SORTOWANIE, PAKOWANIE

Dzięki chęci pracy, która wyróżnia pracowników z Ukrainy, również w branży logistycznej możliwe będzie ograniczenie kosztów kadrowo-płacowych oraz utrzymanie wysokiego poziomu ciągłości pracy. Ukraińscy pracownicy doskonale sprawdzają się w pracach logistycznych, takich jak: sortowanie, pakowanie czy układanie.

Zatrudnienie obcokrajowca z Ukrainy w branży logistycznej jest  rozwiązaniem, które przełoży się na podniesienie efektywności finansowej przedsiębiorstwa. Pomagamy zorganizować odpowiednich pracowników poprzez wyspecjalizowaną rekrutację, legalizację pobytu i wzięcie odpowiedzialności za pracownika w czasie pobytu w Polsce.

Logistyka (sortowanie, pakowanie, układanie) to jedna z wielu branż, w której pracownik z Ukrainy zostanie doceniony. Dobór, kompletowanie towaru i ładunek do dalszej dostawy dla odbiorcy to zadania, które wymagają od pracowników samodzielności i dokładności. Pracownicy, których rekrutujemy na stanowiska pracy w branży logistycznej to osoby uczciwe, dyspozycyjne i odpowiedzialne za powierzone im zadania. Klient korzystający z usług naszej agencji zyska godnych zaufania pracowników, którzy wywiążą się ze swoich obowiązków w sposób zgodny z umową i w określonym terminie.

Logistyka

Państwa rola jako firmy z branży logistycznej ograniczać się będzie tylko do zapewnienia optymalnych warunków do wykonywania zleconych usług oraz terminowych płatności. W toku współpracy nie występuje żaden stosunek cywilno-prawny w stosunku do naszych pracowników i zleceniobiorców. Ponosimy wszelkie koszty kadrowo-płacowe, w tym np. badań okresowych, koszty urlopów, rozliczenia z US i ZUS itp.

Pracowników z Ukrainy wyróżnia duża chęć do pracy. Są to osoby, które nie boją się ciężkich wyzwań oraz wymagających warunków pracy. Doskonale sprawdzą się oni w zmianowym systemie pracy (równoważny system czasu pracy, czterobrygadówki) i chętnie podejmą się pracy w nadgodzinach i w weekendy. Dzięki tak solidnym pracownikom uda się utrzymać ciągłość pracy, dotrzymać umówionych terminów, zmniejszyć koszty wynikające z zatrudnienia pracowników pochodzących z lokalnego rynku pracy, a także terminowo wywiązać się ze zobowiązań.

Logistyka pakowanie

Masz pytania?
zadzwoń do nas
: +48.504504305
Napisz
do nas
: biuro@jobforme.com.pl

ODPOWIEDZ NA KILKA PYTAŃ

Wypełnij kwestionariusz, który pomoże nam ściślej sprecyzować ofertę specjalnie dla Ciebie.