ODLEWNIE, STALOWNIE, BETONIARNIE – PRZEMYSŁ I PRODUKCJA

przemysł ciężki

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa pracownikami z Ukrainy szeroki zakres robót w przemyśle i produkcji. Głównie w branżach: odlewnie, betoniarnie, stalownie, produkcja tworzyw sztucznych. Prace wykonujemy jako podwykonawca zatrudniający pracowników z Ukrainy. Przemysł i produkcja to dziedziny w których się specjalizujemy.

Nie musicie Państwo już mieć problemów z realizacją napiętych terminów, nasza firma może dla Państwa wykonywać zlecone prace na terenie całego kraju.

Zatrudnienie obcokrajowca z Ukrainy to doskonałe rozwiązanie, które sprawdza się w przemyśle i produkcji. Szukanie pracowników z Ukrainy na własną rękę może okazać się mało skuteczne ze względu na zmieniające się przepisy międzynarodowe i sytuację geopolityczną. Nasze doświadczenie daje szansę przeprowadzić rekrutację pracowników z Ukrainy według najwyższych standardów obsługi klienta.

Przemysł ciężki

W sytuacji, gdy brakuje pracowników o odpowiednich kwalifikacjach na lokalnym rynku pracy, warto poszukać właściwych osób poza granicami kraju – pracownicy ze Wschodu to fachowcy, którzy poradzą sobie w branży przemysł i produkcja. Specjalizujemy się w zorganizowaniu odpowiednich pracowników dla przemysłu ciężkiego. Rekrutacja pracowników z Ukrainy to proces, w wyniku którego znajdujemy kompetentnych specjalistów, którzy w kompleksowy sposób zajmą się produkcją maszyn i półproduktów. Zapewniamy, że znajdziemy odpowiednich pracowników do robót związanych z przemysłem budowlanym, chemicznym, elektromaszynowym, metalurgicznym oraz produkcją tworzyw sztucznych.

Pracownicy z Ukrainy to osoby, które są niezwykle wysoko zmotywowane i nie boją się ciężkich wyzwań, a także wymagających warunków pracy. Doskonale sprawdzą się w przemyśle i produkcji w zmiennym systemie pracy (równoważny system czasu pracy, czterobrygadówki), a przy tym chętnie przyjmą godziny nadliczbowe i pracę w weekendy. Dzięki tak solidnym pracownikom uda się utrzymać ciągłość pracy, dotrzymać umówionych terminów oraz zmniejszyć koszty wynikające z zatrudnienia pracowników pochodzących z lokalnego rynku pracy. Nasza agencja pozwala znaleźć odpowiednich pracowników, ale również daje szansę na prowadzenie zrównoważonej polityki zatrudnienia – w razie większych zleceń istnieje możliwość zwiększenia liczby pracowników. Za zatrudniane przez nas osoby i wysoką jakość wykonania usługi bierzemy pełną odpowiedzialność – w razie nieobecności pracownika, przysyłamy zastępstwo.

Masz pytania?
zadzwoń do nas
: +48.504504305
Napisz
do nas
: biuro@jobforme.com.pl

POWIEDZ NAM CZEGO OCZEKUJESZ

Wypełnij specjalny kwestionariusz, który pomoże nam ściślej sprecyzować ofertę specjalnie dla Ciebie.